Header

Zdrowie i medycyna

Znajdź tutaj - Dowiedz się więcej - Zobacz więcej - Tutaj - Dowiedz się teraz W ilu to wypadkach oczekujemy od przeróżnych osób prawdomówności? Często zdarza się to w pracy, w punkcie sprzedaży, kiedy tak właściwie pytamy o świeżą wędlinę, lub w domu, kiedy tak właściwie wypytujemy dzieci w jakim miejscu spędziły cały wieczór. To smutne nie mamy wpływu na wiarygodność oraz prawdziwość odpowiedzi. Jakkolwiek jest sprzęt, który ma prawo obadać czy to, co mówimy jest prawdą czy nie. Takim zbytkiem jest wykrywacz kłamstw, a fachowo wariograf. Każdy zna teleturniej nadawany przez jedną ze stacji, w jakim miejscu to urządzenie jest najważniejszym detalem oraz odnajduje przeznaczenie - wypróbuj polygraph. Jednak nie tylko w takich wypadkach się je użytkuje. Mamy prawo je jeszcze odszukać na przykład w więzieniach lub innych punktach. Urządzenie to wykorzystuje fale naszego mózgu, bada nasze zachowanie, częstość bicia serca, czy ciśnienie w owym czasie, kiedy tak właściwie odpowiadamy na zawiłe zapytania, lub ktoś pragnie spowodować czy mówimy prawdę. Wariograf wynik swojej pracy przenosi na papier tworząc trudne wykresy, które odczytują eksperci. Jeżeli nasze reakcje organizmu odbiegają od normalności wówczas kłamiemy.
Wracamy po całym dniu profesji do domu, przygotujemy jakieś małe co trochę do spożycia i nagle.. przeszywa nas ból nie do zniesienia. Co dalej czynić? Jedna pastylka przeciwbólowa, druga, więcej już nie można... Mają wpaść znajomi, co tutaj uczynić... już wiem, korony porcelanowe warszawa, dzwonię, numer znam na pamięć. Rzecz jasna, proszę przyjść, czekamy. Idę jak na skazanie. Borowanie, wyrywanie, co jeszcze: A wszystko to bodajże boli jak diabli. Pełny kolejny dzień spędzę na kanapie z bandażem na twarzy. Poszedłem. Przysiadłem w fotelu prawie jak w samolocie. Należyty wieczór, czy ktoś może mi pomóc? Poszło jak z płatka. Znieczulenie nic nie dolegało. Zabieg - jaki zabieg? To ja miałem wyrwany ząb? Niemożliwe, nic nie czułem. Aha, muszę przyjść za parę dni do kontroli. Jak najbardziej że przyjdę, Rozumiem, następna wizyta to wyłącznie dwie plomby. Pełna przyjemność po mojej domenie. I tak nie będę nic czuł. Aby wizyta u każdego lekarza tak oczywiście wyglądała! Chorowanie byloby przyjemnością. Odpowiednio, że ma kto dbać o moje zęby. I mogę jeszcze klika godzin przespać spokojnie do rana.
Szczera prawda jest taka, że aby zadbać o swoje zdrowie trzeba przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale także styl życia. A więc nie można za bardzo się objadać. Gdy codziennie będziemy spożywali zbyt wiele pokarmów, zapewne nie będziemy atrakcyjnie wyglądali. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o to, aby choćby wprowadzić głodówkę, lecz przydałoby się jednak zrobić coś, dzięki czemu będziemy mieli możliwość sporo lepiej prezentować się. Tak naprawdę poprawimy swoje zdrowie, jeśli do zmiany diety dodamy więcej aktywności fizycznej. Przecież ciężko natrafić na człowieka po 40-stce, który wygląda atrakcyjnie, nie ma większych powodów do narzekań na swoje zdrowie, ale po prostu praktycznie wcale się nie rusza. Warto zwrócić na to większą uwagę.
Tradycja picia herbatki jest tu od dawna, już w XV wieku była z pietyzmem parzona oraz pita w Japonii. Tam obrządek picia herbaty związany był z bogiem buddą, a picie herbaty tworzyło objaw kultu i czci tego boga. W trakcie piciu herbaty pielęgnowano ciszę oraz spokój, w momencie picia herbaty wolno było się zrelaksować oraz wyciszyć by połączyć się z bogiem buddą. Popijanie herbaty było powiązane z tzw. drogą do perfekcji. Picie herbaty było prawdziwą ceremonią, pito ją ostrożnie bez daremnego pośpiechu. Dziś już nikt nie zastanawia się które są korzenie tradycji picia herbaty. Serdecznie zapraszamy na sól zasadowa. Ten napój akompaniuje nam na co dzień i poniekąd nie zdajemy sobie sprawy z tego skąd herbata pochodzi i jakie miała przesłanie dla innych kultur. U nas właściwie nie ma takiej kultury picia herbaty jak w Japonii Chinach czy Anglii. Jednak coraz entuzjastyczniej po nią sięgamy. Mimo to nie ma dookoła niej prawdziwej aury i ceremonii. Herbata podobnie jak kawa jest dodatkiem do śniadania czy deseru. Chociaż dla znacznej większości herbata to zwyczajność i poniekąd nie analizujemy całej jej historii to podobnie jak w Chinach czy Japonii herbata ma przynieść ukojenie, relaks oraz zdrowie. GotLink.pl -

Spis Treści